PSYCHOTRANSFORMACJE


Psychotransformacje to moja nazwa na różne poznane przeze mnie, wypróbowane i skuteczne, naturalne techniki przekształcania czyli trasformowania niekorzystnych dla nas emocji, przekonań, zachowań i nawyków.

Terapeutyczne działanie psychotransformacji wpisuje się w myśl Carla Gustava Junga, wybitnego szwajcarskiego psychologa i psychiatry XX wieku
„Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem”

Aby stać się osobą odpowiedzialną za swoje życie, kierować nim, cieszyć się nim, spełniać się w nim, tworzyć szczęśliwe relacje i żyć w zdrowiu niezbędne jest uznanie słuszności tezy wygłoszonej 3000 lat temu przez Hermesa Trismegistosa „ …jak w środku, tak na zewnątrz”. Na zewnątrz, to całe nasze życie, wszystko, czego doświadczamy, a przyczyna tego tkwi w nas, środek to my, a właściwie to, co kryje nasza podświadomość. My kreujemy nasze życie, tylko my możemy zmienić swoje życie, nikt inny nie ma mocy zmienienia naszego życia i my nie mamy mocy zmienienia życia komuś.

Gdy rozpoznamy i zmienimy swoje „ podświadome oprogramowanie” zmieni się świat wokół nas.

Psychotransformacje prowadzę wykorzystując następujące narzędzia:

  • arkusze radykalnego wybaczania
  • praca kodem emocji
  • praca kodem ciała
  • sesje hipnoterapeutyczne
  • sesje Theta-healing
  • czakroterapia

Wszystkie te techniki korzystają z naszego pełnego Ja -podświadomości, świadomości i nadświadomości, wprowadzając zmiany energetyczne w naszym ciele dające zaczątek zmian naszych uczuć, emocji, reakcji, zachowań, nawyków i samouzdrawianiu naszego ciała.