Magdalena Wójciak


Nazywam się Magdalena Wójciak i jestem dyplomowanym refleksologiem. Od wielu lat pasjonują mnie naturalne metody leczenia oraz sposoby na utrzymanie dobrego stanu zdrowia.

W swoim życiu stosuję holistyczne i zintegrowane podejście do zdrowia i samopoczucia człowieka. Podążając za swoim powołaniem nieustannie pogłębiam wiedzę z zakresu refleksologii,w tym refleksologii stóp, twarzy, dłoni i kolan. W gabinecie pracuje zarówno z osobami dorosłymi, młodzieżą jak również z dziećmi z problemami neurorozwojowymi.

Przez cały okres swojej pracy zawodowej szkolę się i rozwijam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Ukończyłam kurs Japońskiego Autoliftingu twarzy, a także Słowiańskiego liftingu twarzy, aby w sposób naturalny i bezinwazyjny poprawiać wygląd oraz estetykę twarzy. Szczególnie pasjonuje mnie praca na refleksach zlokalizowanych w obrębie głowy, dlatego swoją naukę kontynuuję poprzez uczestnictwo w szkole Terapii Czaszkowo -Krzyżowej.

Podczas prowadzonych przeze mnie terapii poczujesz spokój, relaks, odprężenie. Otworzysz się na przepływ sił samoregulacji i regeneracji, a tym samym przywrócisz swoje zdrowie.

Zadbaj o siebie, napełnij spokojem i pozytywną energią.
Zapraszam