O NAS


Tworzymy zespół, którego celem jest wskazanie najlepszego bo holistycznego i bezpiecznego podejścia do odzyskania zdrowia.
Stosowane przez nas naturoterapeutyczne metody skutecznie prowadzą do zdrowia poprzez uruchomienie naturalnego procesu samo uzdrawiania.
Każde niedomaganie fizyczne, ból, cierpienie psychiczne to sygnały do zmiany czegoś w dotychczasowym życiu. Korzystne zmiany, przywracające równowagę, możesz wprowadzić oddziałując na ciało lub na umysł, bądź jednocześnie na oba obszary.
Weź odpowiedzialność za swoje życie i jego jakość.
Daj Sobie prawo do życia w szczęściu, radości i zdrowiu.

AKADEMII ZDROWIA już nie prowadzę sama, ponieważ postanowiłyśmy z Magdą i Gosią połączyć siły i zaoferować Państwu kompleksową ofertę pracy z ciałem, duchem i umysłem. Ja w tym przytulnym, pełnym kwiatów gabinecie pomagam zagubionemu w gąszczu informacji człowiekowi przywrócić równowagę pracy tej niewyobrażalnie skomplikowanej konstrukcji, jaką jest jego ciało, ale również staram się przekazać jak najwięcej prostych sposobów na to, aby za jakiś czas znowu nie wróciły te same problemy.

Po maturze zdałam na AKADEMIĘ MEDYCZNĄ we Wrocławiu, ale los często płata figle i tak było w moim przypadku. Studia medyczne musiałam przerwać, a ponieważ „trzeba było zdobyć jakiś zawód” skończyłam Technologię Procesów Chemicznych i jestem pełnym pokory technikiem-chemikiem, ponieważ wiem, że chemia nie tylko „żywi, leczy i ubiera”, ale również zabija!!! Moim ulubionym przedmiotem była biologia, kocham i szanuję wszystko co żyje i nie rozumiem dlaczego człowiek niszczy przepiękną planetę, na której jest wszystko co potrzeba, aby żył zdrowo i szczęśliwie. Odpoczywam w ogrodzie, w lesie, uwielbiam słuchać muzyki i pływać w opolskich kamionkach. Męczy mnie telewizja i większość cudnych wynalazków, np. komputer, chociaż wiem, że trudno jest się już bez niego obejść.

Zajmuję się diagnozą i  terapią metodą WEGA TEST, która jest bezpiecznym i nieinwazyjnym sposobem sprawdzenia jakie grzyby, bakterie, wirusy i pasożyty w nas bytują. Mogę również używając ANALIZATORA KWANTOWEGO przeskanować cały organizm (generuje i analizuje 36 raportów o stanie wszystkich narządów), aby zyskać wiedzę, gdzie zaczynają się jakieś problemy. Jestem dietetykiem, ale nie wierzę w cudowne diety, bo ich nie ma! Wiem, że jedynym sposobem na optymalną wagę, jest mądre jedzenie. Chińczycy mówią, że „jesteśmy tym co jemy”, a naukowcy twierdzą, że 80% chorób cywilizacyjnych bierze się ze śmieciowego jedzenia.

Stawiam pijawki lekarskie, które są cudem natury. To zaledwie kilkucentymetrowe stworzonko to żywe laboratorium farmakologiczne, które produkuje kilkanaście hirudozwiązków o silnych właściwościach leczniczych. Stosuję również: klawiterapię (metodę polegającą na stymulacji receptorów na skórze, co prowadzi do  redukcji bólu i pobudza procesy naprawcze), masaż wibracyjny, bańki.

Dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem prowadząc prelekcje na opolskim Uniwersytecie III Wieku, w Klubach Seniora, Domach Dziennego Pobytu, ponieważ uważam, że tak szeroko dostępna opieka medyczna okropnie ludzi rozleniwiła i zwolniła od odpowiedzialności za własne zdrowie. Im więcej będzie ludzi świadomych tego, że trzeba zapobiegać chorobom, tym mniej będzie cierpienia (od pierwszej zmutowanej komórki do guza piersi średnicy 1 cm mija kilka lat).

Człowiek jest genialnym połączeniem umysłu, ducha i ciała, a właściwie powinien nim być, bo jak się porozglądać, to coraz trudniej znaleźć ten zbliżony choć trochę do ideału egzemplarz. Najczęściej szwankuje ciało, ale co raz częściej również umysł i dusza i jeśli nadal liczyć będziemy na fantastyczne pigułki z reklam, będzie co raz gorzej. Namawiam Państwa gorąco do szukania naturalnych sposobów na zdrowie i zapraszam serdecznie do gabinetu.

Jestem biologiem, chemikiem i naturoterapeutką. Po latach nabywania wiedzy o życiu i człowieku mam w reszcie spójny obraz tego fascynującego zagadnienia. Wiem, z perspektywy czasu, że wszystko w moim życiu miało sens; co bolało- naprawiłam, czego nie mogłam zmienić-zaakceptowałam. Znalazłam logiczne połączenia pomiędzy przyczyną, a skutkiem różnych życiowych zdarzeń. Na kursach Theta Healing, Medycyny Chińskiej, Hipnoterapii w Studium Naturoterapii we Wrocławiu i na studiach podyplomowych Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zdobyłam wiedzę, która daje mi pełny obraz życia człowieka na Ziemi i poza nią, jego celu i uniwersalnych praw wszechświata, którym podlega.

Od lat fascynowało mnie zagadnienie choroby człowieka. Dziś mam jasny obraz jej przyczyn – nie służące już, ograniczające przekonania i programy odziedziczone od przodków, nabyte w ciągu własnego życia lub na 9 miesięcy przed poczęciem – tak to ujmuje Totalna Biologia, Recall Healing i Psychobiologia. Bardzo podoba mi się to, że taki spójny, logiczny obraz życia skutecznie pomaga współczesnemu człowiekowi stać się w pełni odpowiedzialnym za swoje życie, zmienić to, co przeszkadza w budowaniu relacji, w poczuciu własnej wartości, w codziennym odczuwaniu radości, harmonii, szczęścia i byciu zdrowym i świadomym. Jedyną ” ciemną stroną” takiej przemiany jest to, że trzeba ją samemu „wypracować”.

Terapeuta wyjaśni, wytłumaczy, wskaże drogę, nawet zapoczątkuje zmianę, ale to dopiero 50% sukcesu. Drugie 50% to „udział własny”; wysoka motywacja dokonania zmiany, determinacja, wytrwałość, konsekwencja i świadomość, że wszystko jest możliwe.


Życie jest dokładnie takie, jakie myślisz, że jest. Jeżeli myślisz, że dasz radę – to masz rację. Jeżeli myślisz, że nie dasz rady – masz rację.
TY decydujesz.

Nazywam się Magdalena Wójciak i jestem dyplomowanym refleksologiem. Od wielu lat pasjonują mnie naturalne metody leczenia oraz sposoby na utrzymanie dobrego stanu zdrowia.

W swoim życiu stosuję holistyczne i zintegrowane podejście do zdrowia i samopoczucia człowieka. Podążając za swoim powołaniem nieustannie pogłębiam wiedzę z zakresu refleksologii,w tym refleksologii stóp, twarzy, dłoni i kolan. W gabinecie pracuje zarówno z osobami dorosłymi, młodzieżą jak również z dziećmi z problemami neurorozwojowymi.

Przez cały okres swojej pracy zawodowej szkolę się i rozwijam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Ukończyłam kurs Japońskiego Autoliftingu twarzy, a także Słowiańskiego liftingu twarzy, aby w sposób naturalny i bezinwazyjny poprawiać wygląd oraz estetykę twarzy. Szczególnie pasjonuje mnie praca na refleksach zlokalizowanych w obrębie głowy, dlatego swoją naukę kontynuuję poprzez uczestnictwo w szkole Terapii Czaszkowo -Krzyżowej.

Podczas prowadzonych przeze mnie terapii poczujesz spokój, relaks, odprężenie. Otworzysz się na przepływ sił samoregulacji i regeneracji, a tym samym przywrócisz swoje zdrowie.

Zadbaj o siebie, napełnij spokojem i pozytywną energią.
Zapraszam