Vega Test (F-scan)


Nowoczesna i nieinwazyjna metoda diagnozowania i usuwania obciążeń pasożytniczych, bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych.

  • Czy rano ciężko wstać ci z łóżka?
  • Czy czujesz się ciągle zmęczony i jesteś nerwowy?
  • Nie możesz się skoncentrować, masz kłopoty z pamięcią i często boli cię głowa?
  • Bolą cię stawy i mięśnie?
  • Masz alergie, egzemy, wysypki skórne?
  • Coś dzieje się z twoim układem pokarmowym, masz problem z utrzymaniem prawidłowej wagi?
  • Męczą cię przewlekłe infekcje układu oddechowego?
  • Masz nawracające problemy z układem moczowo-płciowym?
  • Masz zaburzenia układu hormonalnego?

Są to dolegliwości, które mogą być wywoływane przez te właśnie patogeny i bardzo często zdarza się, że wyniki podstawowych badań mieszczą się w granicach normy, a testy na obecność pasożytów w kale wychodzą ujemne. Ważne jest, aby pamiętać, że pasożytem, którego mamy sami, możemy zarazić naszych bliskich (jedno dziecko w przedszkolu ma owsiki, po czym ma je połowa przedszkola).

W medycynie naturalnej pojawiało się wiele aparatów do diagnozy i sposobów do przywracania prawidłowej pracy naszego organizmu.

F-SCAN jest urządzeniem najnowszej generacji produkcji szwajcarskiej i opiera się na biorezonansie częstotliwościowym. Zbadano, że każda forma życia, nawet najmniejsza, wysyła fale elektromagnetyczne o określonej częstotliwości.

F-SCAN przekazuje częstotliwości biorezonansowe do organizmu za pomocą czynnej elektordy trzymanej w jednej ręce, a elektroda założona na środkowy palec drugiej ręki przenosi biorezonansowe sprzężenie zwrotne do F-SCAN’u, a następnie dane te wyświetlane są na połączonym z F-SCAN’em komputerze.

W ten sposób wychwytujemy zaburzenia częstotliwości wywołane przez różnorodne patogeny. Poprawianie stanu zdrowia odbywa się przez podawanie częstotliwości, na których rezonują grzyby, bakterie, wirusy, pasożyty, niszcząc je w ten sposób.

Vega Test F-scan

Diagnoza

Diagnoza trwa 15-20 minut i jest zupełnie bezbolesna.
Przed badaniem nie należy: pić kawy, mocnej czarnej, zielonej herbaty, zjeść lekki posiłek minimum 3 godziny wcześniej.
Przeciwskazaniem do badania jest ciąża i rozrusznik serca.

Wykres zaburzeń przed terapią
Wykres zaburzeń przed terapią
Wykres zaburzeń po terapii
Wykres zaburzeń po terapii