Jak pozbyć się pasażerów na gapę?

Jak pozbyć się pasażerów na gapę?

Kochani, piękne i burzliwe lato ma się ku końcowi. Wielu z nas wraca lub właśnie wróciło z wakacji i dalekich wojaży. Czeka już szkoła, praca i inne obowiązki.
Tymczasem my odczuwamy zmęczenie, jesteśmy trochę bardziej nerwowi, nasza skóra nie jest taka piękna, jakbyśmy chcieli, dokuczają różne dolegliwości i bóle brzucha.
Czy wiecie, że takie objawy to częsty sygnał, iż w naszym organizmie mamy niechcianego pasażera na gapę? Pasożyt zagościł u nas i zabiera nam całą letnią energię!

Jak co miesiąc, zapraszam Was na cykliczne spotkanie, podczas którego, używając badania VEGA TEST, będę sprawdzać, czy w Waszym organizmie nie ma nieproszonych gości. Podzielę się wiedzą i doradzę, jak pozbyć się niechcianych pasażerów.

Cykliczne spotkania odbywają się w ostatni czwartek miesiąca.

Kiedy: 31 sierpień 2017, godz. 11:00-19:00

Gdzie: Akademia Zdrowia Maria Danis, ul. Ozimska 48 lok. 37

Zapisy: telefonicznie  534 830 393

Koszt badania: 80 zł brutto (płatne gotówką na miejscu).

VEGA TEST Co to takiego?
Badanie Vega-Test opiera się na biorezonansie częstotliwościowym – wychwytuje zaburzenia częstotliwości fal elektromagnetycznych wywołanych przez różnorodne patogeny, np. grzyby, pleśnie, wirusy, bakterie, pierwotniaki, tasiemce, owsiki, glisty, przywry i inne.

Ile trwa badanie?
Sama diagnoza trwa 15 minut, omówienie wyników około 30 minut. Można założyć, że na badanie potrzebujesz około 45 minut. Pamiętaj: diagnoza jest bezbolesna!

Jak się przygotować:
Przed badaniem nie należy pić kawy, mocnej czarnej, zielonej herbaty, zjeść lekki posiłek minimum 3 godziny wcześniej.

Ważne: przeciwwskazaniem do badania jest ciąża i rozrusznik serca.

Więcej informacji na temat VEGA TEST znajdziesz tutaj.

Podobne wpisy