Vega test

Vega Test (F-scan)

Nowoczesna i nieinwazyjna metoda diagnozowania i usuwania obciążeń pasożytniczych, bakteryjnych, wirusowych i grzybicznych.

 

  • czy rano ciężko wstać ci z łóżka ?
  • czy czujesz się ciągle zmęczony i jesteś nerwowy ?
  • nie możesz się skoncentrować, masz kłopoty z pamięcią i często boli cię głowa ?
  • bolą cię stawy i mięśnie ?
  • masz alergie, egzemy, wysypki skórne ?
  • coś dzieje się z twoim układem pokarmowym, masz problem z utrzymaniem prawidłowej wagi ?
  • męczą cię przewlekłe infekcje układu oddechowego ?
  • masz nawracające problemy z układem moczowo-płciowym ?
  • masz zaburzenia układu hormonalnego ?

Są to dolegliwości, które mogą być wywoływane przez te właśnie patogeny i bardzo często zdarza się, że wyniki podstawowych badań mieszczą się w granicach normy, a testy na obecność pasożytów w kale wychodzą ujemne. Ważne jest, aby pamiętać, że pasożytem, którego mamy sami, możemy zarazić naszych bliskich ( jedno dziecko w przedszkolu ma owsiki, po czym ma je połowa przedszkola ).
W medycynie naturalnej pojawiało się wiele aparatów do diagnozy i sposobów do przywracania prawidłowej pracy naszego organizmu.

F-SCAN jest urządzeniem najnowszej generacji produkcji szwajcarskiej i opiera się na biorezonansie częstotliwościowym. Zbadano, że każda forma życia, nawet najmniejsza, wysyła fale elektromagnetyczne o określonej częstotliwości. F-SCAN przekazuje częstotliwości biorezonansowe do organizmu za pomocą czynnej elektordy trzymanej w jednej ręce, a elektroda założona na środkowy palec drugiej ręki przenosi biorezonansowe sprzężenie zwrotne do F-SCAN’u, a następnie dane te wyświetlane są na połączonym z F-SCAN’em komputerze. W ten sposób wychwytujemu zaburzenia częstotliwości wywołane przez różnorodne patogeny. Poprawianie stanu zdrowia odbywa się przez podawanie częstotliwości, na których rezonują grzyby, bakterie, wirusy, pasożyty, niszcząc je w ten sposób.

DIAGNOZA

Diagnoza trwa 15-20 minut i jest zupełnie bezbolesna.
Przed badaniem nie należy pić kawy, mocnej czarnej, zielonej herbaty, zjeść lekki posiłek minimum 3 godziny wcześniej.
Przeciwskazaniem do badania jest ciąża i rozrusznik serca.

 

Wykres zaburzeń przed terapią
Wykres zaburzeń przed terapią

 

Wykres zaburzeń po terapii
Wykres zaburzeń po terapii

Podobne wpisy