bioanaliza

Bioanaliza kwantowa

Kwantowy bio-elektryczny analizator ciała człowieka.

Kompleksowa analiza organizmu.

  • Cierpisz na alergię ?
  • Brak Ci energii i sił ?
  • Masz kłopoty z koncentracją ?
  • Osłabienie, rozdrażnienie ?

Wskażę Państwu gdzie tkwi problem i pomogę go rozwiązać.

BIOANALIZATOR KWANTOWY

Jedno z wielu urządzeń, które w niedalekiej przyszłości będzie odgrywać ważną rolę w diagnozowaniu i profilaktyce zdrowotnej ludzi.
Jego działanie polega na sprawdzeniu stanu narządów i układów ludzkiego organizmu  w oparciu o analizę równowagi pól bioelektrycznych w komórkach ciała – generuje 32 raporty (wskazuje m.in. braki minerałów i witamin i innych ważnych substancji, obciążenia metalami ciężkimi itd.). Jest połączony z komputerem w trakcie analizy, porównuje, analizuje i przechowuje wyniki. Analiza dokonuje się automatycznie, w krótkim czasie i bardzo szerokim zakresie.

Kwantowy Analizator – jest nowoczesnym,  innowacyjnym projektem  naukowców z dziedziny medycyny, bioinformatyki, fizyki, elektroniki i innych nowoczesnych nauk  technicznych. Korzystanie z kwantowej analizy medycznej oparte jest na teoretycznych podstawach naukowych z zastosowaniem zaawansowanego sprzętu elektronicznego do „zbierania” – wychwytywania słabych pól magnetycznych komórek ludzkich (na potrzeby analizy naukowej) u osoby badanej, a także do oceny jej stanu zdrowia. Zalecenia profilaktyczne lub ukierunkowanie dalszych badań, mogą być zlecane i wykonywane na podstawie porównywania aktualnych wyników z wynikami z przeszłości. Jest to narzędzie służące do kontroli zdrowia  w sposób niezwykle szybki i nieinwazyjny. Ma zalety kompletności ( szerokiego zakresu badania), praktyczności, prostoty, trwałości przechowywania wyników i gospodarowania nimi tzn. porównywania wyników i wynikami z przeszłości.

Wielu ekspertów medycznych przez wiele lat pracowało nad wynalezieniem tego  niewiarygodnie przydatnego instrumentu.
Wiemy, że brak energii w meridianach (kanałach energetycznych w ciele człowieka) przez dłuższy czas, będzie prowadzić do dyskomfortu fizycznego a nawet psychicznego. Za pomocą tego instrumentu,  jest możliwe wczesne wykrycie nieprawidłowości występujących w organizmie człowieka , zanim pojawią się widoczne objawy zewnętrzne. Właściwa  opieka zdrowotna może być udzielona zatem odpowiednio wcześniej. Podobny system profilaktyki jest używany przez rosyjskich astronautów od ponad 15 lat.

Wg  analizy statystycznej przeprowadzanych badań zdrowia, (z wykorzystaniem rygorystycznych  metod naukowych i zatwierdzonych przez wielu praktyków klinicznych), stopień dokładności badań tego produktu opieki zdrowotnej może wynieść do 90%.!!!

Kwantowy Analizator może wykryć zmiany przed oczywistymi objawami i oznakami choroby. Wczesne wykrycie pozwala na wcześniejsze rozpoczęcie leczenia.

Bardzo ważne jest również to, że koszt badania jest dość niski i do przyjęcia dla przeciętnego człowieka. Instrument nie uszkodzi tkanek, narządów ciała ludzkiego.

Podobne wpisy